Slekten Beyer

Kom til Bergen 1750 og følges frem til i dag...

Notater


Treff 201 til 250 av 2,244

      «Forrige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 45» Neste»

 #   Notater   Linket til 
201 Faddere: Caroline Stuvitz nee von der Fehr, Egthe Haslop, Johan Henrich von der Ohe, Hans Jørgen Schaar, Michael Vahl. von Lengern, Didriche (I3095)
 
202 Faddere: Didericha Jan Fasmers, Madame Ide Sems, Stinchie Will, Mads Forman, Herman Nyensted, Arent Ridder Fasmer, Didericha (I3159)
 
203 Faddere: Direktør Jacobsen, Skipsmegler Øivind Nordgreen, Kaptein Finn Torp, Fru Minken Lenander, Frøken Lina Beyer Beyer, Finn Torp (I99)
 
204 Faddere: Direktør Torstein Jersin fra Voss, Fru Agnes Jersin, Bankchef Seim fra Hop, Fru Victoria Seim Jersin, Inge Zeitz (I1594)
 
205 Faddere: Elisabeth von Recken, Clarcke sal Herman Frøckens, Trencke Frøcken, Comisarius;Niels Weinwitz, Henrich Nyemeyer, Johan Frøchen Fröchen, Kiøpmand Herman Berentsen (I3158)
 
206 Faddere: Engel sal David Christi, Cornelia Henrich Fasmers, Adel Christina Benedicta Manicken, Warner Hosewinchel, Christian Vedeler, Jan Christi Paasche, Kjøpmann Jan Henrich (I3167)
 
207 Faddere: Faderen Andreas Thomsen Behrens (1880 - 1952), Kontormann Mikael Sunde, Fru Petra Arentz, Frk Aslaug Nielsen Behrens, Kirsten (I84)
 
208 Faddere: Faderen Otto Nevermann Michelsen Beyer (1853 - 1894), H. Iversen, Kjøbmand Andreas Joachim Solensteen (1853 - 1917), Fru Marie de Fine von Krogh (1798 - 1871), Frøken Christine Dekke (1848 - 1937), Frøken Guldborg Beyer (1858 - 1936) Beyer, Benedicte (I112)
 
209 Faddere: Faren George Thomas Meinich Wilson (1882 - 1936), Farmasaut Sverre Lind, Lærer Ivar Lind begge fra Florø, Fru Emilie Wilson (Georgine Caroline Emilie Schultz 1843 - 1936), Fru Olga Schuman (1883-?), Fru Signe Troye (1883 - 1963) Wilson, Paal (I770)
 
210 Faddere: Frk A. Torp, Moderen Anna Dorthea Schjelderup Torp (født Landmark) (1851 - 1935), P. Landmark, J. Landmark, Nils Svenning Fredrik Torp (1849 - 1895) Torp, Hanna Elisabeth Garmann (I65)
 
211 Faddere: Fru A. Holtermann, Frøken B. Beyer, Hans Andreas Isdahl, P. W. Olsen, Johan Jacob Dekke Beyer Jersin, Bokholder Valborg (I413)
 
212 Faddere: Fru Anna Dorthea Schjelderup Landmark Torp (1851 - 1935), Frk Hanne Magnus, Cand jur Arne Magnus Beyer, Nils Torp (I83)
 
213 Faddere: Fru Anna Magdalene Tiedemann, Fru Agnes Friedrichs, Boghandler Fredrik Stockfleth von Krogh Beyer, Kjøbmann Peter Johannes Friedrichs, Kjøbmann Johan Ernst Mowinchel. Beyer, Freyvald von Krogh Tiedemann (I497)
 
214 Faddere: Fru Anna Margrethe Dekke Isdahl (født Beyer) (1829 - 1906), Fru Alvilda Isdahl (fædt Giertsen) (1865 - 1926), Fabrikant Hakon Isdahl (1859 - 1946), Kjøpmann Johan Alfred Mohn (1851 - 1926), Kjøpmann Knud Gelmueyden Fleischer (1851 - 1929) Juul, Bjarne (I267)
 
215 Faddere: Fru Anna Margrethe Dekke Isdahl (født Beyer), Fru Marie Christine Christensen (født Sellander), Hans Andreas Isdahl, Frantz Beyer Isdahl, Fredrik Stockfleth von Krogh Beyer Christensen, Anna Margrethe Beyer (I201)
 
216 Faddere: Fru Anna Margrethe Dekke Isdahl (født Beyer), Maria de Fine von Krogh Jersin (født Beyer), Fru M. Christensen, K.R. Boalth, Hans Andreas Isdahl Christensen, Adolph (I200)
 
217 Faddere: Fru Anna Trumpy, Fru Helene Krog, Kjøpmann Hildebrandt Harmens, Danchert Krohn Harmens, Faderen Johan Cordt Harmens jr. Harmens, Hjørdis (I1568)
 
218 Faddere: Fru Anne Beyer, Jomfru Anne Dekke, Bagermester Erik Michelsen (1778 - 1862), Boghandler Fredrik Stockfleth von Krogh Beyer (1827 - 1903), Bogtrykker Johan Jacob Dekke Beyer (1830 - 1900) Beyer, Guldborg (I62)
 
219 Faddere: Fru Anne Isdahl, Fredrikke Monclair, Kjøpmann Johannes Olsen, Jens Krohn, Stud. A Jersin Jersin, Catharina Knagenhjelm (I409)
 
220 Faddere: Fru Dagny Friele, Magdalene Tiedemann, Kjøpmann Georg Tiedemann, Oversagfører Kristen Faye, Kjøpmann Axel Beyer Beyer, Ingrid von Krogh Tiedemann (I498)
 
221 Faddere: Fru E. Jersin, Frøknene Thora Marie Beyer Jersin og Jeannette Cathrine Beyer Jersin, J. Krohn, Christen Severin Hille, Fredrik Stockfleth von Krogh Beyer Jersin, Trygve Knagenhjelm (I411)
 
222 Faddere: Fru Elen Envoldsen (1768-1843) (født Wallem) (Rode 21-16), Jomfru Johanne Georgine Beyer (1810-1878) (Rode 18-132), Løitnant Søren Georg Daniel de Fine von Krogh (1773-1836), Konsul Jürgen Christian Jürgensen (1781- )(Rode 21-24), Kjøpmann Herman von Tangen (1766-1834) (Rode 19-37) Beyer, Anna Margrethe Dekke (I189)
 
223 Faddere: Fru Lierke og Jomfru Anne Beyer (Trolig Johanne Cathrine Beyer 1833 - 1923), Skomakermester Thron Beyer (1790 - 1852), Otto Neverman Michelsen (1775 - 1850), Bakermester Johan Jacob Dekke (1774 - 1854) Beyer, Benedicte Octavia (I60)
 
224 Faddere: Fru Lina Beyer, Anna Halfstad, Otto Beyer og megler Øivind Nordgreen. Halfstad, Gerd Beyer (I2127)
 
225 Faddere: Fru Lina Martine Beyer (født Lundgreen) (1857 - 1944), Frøken Mathilde Jacobine Lundgreen (1860-1939), Otto Nevermann Michelsen Beyer (1888 - 1964), Ingeniør Henry Crawford-Currie (1876 - 1912), Skipsmegler Olaf Jonassen Beyer, Otto Nevermann Michelsen (I72)
 
226 Faddere: Fru Lina Martine Eche (født Michelsen) (1823-?), Sylvia Jacobine Lundgreen (1855-?), Kjøpmann Nils Joh. Michelsen, Bernt Martin Bratland (1832-1890), Johan Christopher Wiese (1823-?) Beyer, Lina Lundgreen Tvilling (I110)
 
227 Faddere: Fru Magdalene Faye, Fru Thora Gjerding, Bokhandler Fredrik Stockfleth von Krogh Beyer, Kjøpmann Berent Friele, Overrettsakfører Caspar Kielland Beyer, Rolf von Krogh Tiedemann (I509)
 
228 Faddere: Fru Marie Beyer, Barnets mor Marie de Fine von Krogh Jersin (født Beyer), Bankassisten Claus Hansen, Bankbokholder Cornelius Reed, J.B Kooter Jersin, Skibsfører Frands Beyer (I408)
 
229 Faddere: Fru Marie Beyer, Fru Jacobine Lundgreen, ? Beyer, Kjøpmann Morten T.S. Beyer, Martin Lundgreen Beyer, Direktør Morten (I64)
 
230 Faddere: Fru Marie Christine Christensen (født Sellander), Frøken Thora Marie Isdahl, Christen Severin Hille, Johan Lyder von Tangen, Morten T.S. Beyer Christensen, Marie Kristine Sellander (I202)
 
231 Faddere: Fru Rikke von Tangen, Moderen Guldborg von Tangen (født Beyer), Skipper Ananias Eeg, Sanitetskaptein A. Martens, Faderen Johan Lyder von Tangen (1856) von Tangen, Johan Lyder (I167)
 
232 Faddere: frue Majorinde Sophia Ber Frøchens, Jomfr Clarche Ber D Frøchen, Her Consul Henrich Jansen Fasmer, Sr Jacob Frøchen, Mr Jacob Raas Fasmer Fröchen, Elisabeth Hermansdatter (I3156)
 
233 Faddere: Frue Sophia von der Lippe, Jomfr Carene Paashe, Hr Consul Jan Etienne De Chezaubz, Sr Johan Weiner, Sr Henrik Blix Paasche, Bataillonscommandeur Mentz (I3157)
 
234 Faddere: Gift, Ågot Kielland, ugift, Rebekka Nordgreen, Disponent K.S. Nordgreen, Kaptein Albert Lindquist, Ingeniør Henry Crawford-Currie Nordgreen, Øyvind (I1819)
 
235 Faddere: Grethe Isdahl (Anna Margrethe Dekke Beyer), Maria de Fine von Krogh Beyer (1835), Ludvig Schjelderup Jersin, Fredrik Stockfleth von Krogh Beyer og Johan Jacob Dekke Beyer Jersin, Jeannette Cathrine Beyer Tvilling (I372)
 
236 Minst en nålevende eller privat person er linket til dette notatet. Detaljer ikke tilgjengelig. Ræmisch, M.M.P. (I1008)
 
237 Faddere: Guldbord von Tangen (født Beyer) (1858 - 1936), Fru Lina Beyer (født Michelsen) (1857 - 1944), Skipsmegler Øyvind Nordgreen (1880 - 1957), Kontorist Otto Nevermann Michelsen Beyer (1888 - 1964) Lundquist, Elsa Zelow (I1012)
 
238 Faddere: Guldborg von Tangen (født Beyer) (1896 - 1970) og Frøken Jakobine Martine Lundgreen (1867 -?), Kjøpmennene William Troye (1855 -?), Morten T.S Beyer (1821 - 1892), Barnets fader Otto Nevermann Michelsen Beyer (1853 - 1894) Beyer, Otto Nevermann Michelsen (I158)
 
239 Faddere: Guro Helvik, Johannes Helvik Ræmisch, Jacob Prom (I47)
 
240 Faddere: Hanna Beyer (Høegh), Janna Hille, Gudny Beyer, Kjøpmann Kristian M. Kahrs, Kjøpmann Jørgen Tiedemann
 
Beyer, Gulborg von Krogh Tiedemann (I495)
 
241 Faddere: Hoteleier Johan Fleisher (Voss), Fru Alette Fleischer, Kjøpmann Bastian Jersin, Frk Unni Jersin (Hop), Fru Marie Jersin, Fraværende Ingeniør Truls Wilson (New York) Jersin, Elektroingeniør Thorstein Christian Wennerlund (I431)
 
242 Faddere: Jacob Nimeyer, Harmond Harding, Elisabeth Jansdat Middelstorp, Elisabeth Nimeyer, Giertrud Schroeder Nymeyer, Elisabeth (I3166)
 
243 Faddere: Johan Cordt Harmens (Rode 15-6), Fru Anne Fasting (Rode 15-100), Kjøpmann Danchert Dankertsen Krohn (Rode 24-17), Hilbrandt Harmens (Rode 16-21), Ferdinand Storjohan (Rode 13-40) Harmens, Kjøpmann Johan Cordt Jr. (I3258)
 
244 Faddere: Johan Ernst Mowinckel, Nanna Beyer, Jan Fasmer, Magda Fasmer, Hans Fasmer Mowinckel, Johan Ernst Fasmer (I747)
 
245 faddere: Johanne Georgine (Beyer) Ræmisch, Mathias Ræmisch, borgermester Johan M. Dekke, Berthe A. Henrichsen, Jacob Prom Ræmisch Ræmisch, Mathias Prom (I42)
 
246 Faddere: Kjøpmann Morten Beyer, Kjøpmann Christen Hille, Ananias Christian Jersin, Madame Christence Jersin, Madame Johanne Cathrine (Janna) Beyer Jersin, Direktør Thorstein Schjelderup (I412)
 
247 Minst en nålevende eller privat person er linket til dette notatet. Detaljer ikke tilgjengelig. Ræmisch, H.H. (I1011)
 
248 Faddere: Mad Margrethe Elisabeth Prom, Madame Dorothea Nielsen, Bagermester Frantz Dekke, Bokbindermester Frants Dekke Beyer, Skomagermester Thron Beyer. Ræmisch, Jacob Prom (I40)
 
249 Faddere: mad. Ane Smith, jfr Margareta Bolmann, Peter Lexau jr, Peter Staman, Detlov Martens Ræmisch, Mathias (I32)
 
250 Faddere: Mad. Wang, Gunnihl Solnerd: Lieutn: Kiøbmnd, Megler Liv og Jacob Schøyen Kiøbmand. Hr. Paul Holtz Schultz, Hans Henrich (I2790)
 

      «Forrige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 45» Neste»

Sidene drives av The Next Generation of Genealogy Sitebuilding ©, v. 11.0.1, skrevet av Darrin Lythgoe 2001-2018.